.
__________________________________________________________________


O sto let později...

2. february 2013 at 19:09 | m. |  diary
Už jste si mysleli, že jsem umřela, viďte?
No chvilkama jsem taky měla ten pocit, ale ono to prostě nešlo. Bylo toho tolik a na blog jsem neměla ani pomyšlení, ani nevím jestli ho ještě někdy budu mít, nevím. Už mě to moc nebere. Ale nějakou stránku bych chtěla, jen nevím jestli zůstávat tady. A chtěla bych ji pojmout úplně nějak jinak, ale nevím jak, možná na něco přijdu :)

Jinak co je nového? No moc moc, ani vám to všechno nebudu vypisovat, protože tak dalece do mého soukromého života vidět nemusíte :D řekněme jen, že jsem získala pár dobrých zkušeností do života a taky že to...to je pro vás holky, žádný kluk nestojí za vaše slzy! To si dobře pamatujte.

Co se týče školy, za leden mám za sebou asi 4 zkoušky, všechny úspěšné (jak se to vezme, lepší známky bych brala, ale to bych asi musela víc zabrat), dokonce, a nebudete tomu věřit!!!! VČERA JSEM UDĚLALA ÚSTNÍ ZKOUŠKU Z CELÝCH DĚJIN FILOSOFIE!!!!!! To znamená, sbohel fildo, uvidíme se až za rok a půl u státnic!! Ale chápete to? Kdo tady chodil i dříve ví, že jsem vždycky na filosofii nadávala, proklínala jsem ji a byla jsem přesvědčená že tu zkouška nemůžu zvládnout. A teď jsem se na ni učila asi 4 dny v kuse, od antiky k středověku, patristika, scholastika, renesance, racionalismus, empirismus, osvícenství, klasická německá filosofie, iracionalismus, pozitivismus, fenomenologie, existencionalismus a taaaaak :D ale víte co? Uměla jsem 9 otázek z 11. A říkala jsem si "jestli si vytáhnu jednu z těch dvou co neumím, řeknu učiteli že to nebudu ani zkoušet, že prostě nevím." No a víte co? Já si vytáhla devítku!! (neuměla jsem 9 a 11). Ještě ty otázky prosvítaly, že, a všichni si vybrali co chtěli ale jen já si vyberu to jedno z mála co neumím :D učitel tedy řekl, že mám počkat až všechny odzkouší a dám si druhý pokus. No přišla jsem a už zbyly jen dvě otázky, jedenáctka a šestka. Tentokrát už jsem si teda vzala tu šestku (Kant, Hegel..) a něco jsem mu povykládala, byla jsem tak nervozní že jsem měla pocit, že větší srance jsem v životě nemluvila, a on potom "Odpovědi na dvojku, ale za to že to je druhý pokus, tak mi dá za tři"...to dělal všem co měli druhý pokus. Takže mám tři, ale MÁM FILOSOFII!!! V pondělí mě ještě čeká pedagogika, ale to doufám bude v pohodě. A potom konec zkoušek! Ani nevíte co je to za stres, zkouškové období (teda samozřejmě, že to někteří víte :D)

No tak jsem vám povykládala o tom, jak se mi povedlo něco, o čem jsem byla přesvědčena, že se mi nikdy nepovede, a teď půjdu stahovat Annu Kareninu, protože se mi na ni nepovedlo zajít do kina :'( a to jsem na ni tak moc chtěla!!! Popřemýšlím, co dál s blogem, chtěla bych to začít celkově nějak úplně jinak, tak budu přemýšlet o tom jak, a potom? Potom nevím co :D a zítra práce ://

Tak se zatím mějte, snad už se uvidíme častěji :))

.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Johanka | Email | Web | 3. february 2013 at 11:39 | React

Ty tvé srance mě pobavily :D

2 N-Casey | Web | 3. february 2013 at 18:33 | React

skvělá animačka Pána Prstenů :D :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama