.
__________________________________________________________________


The Perks of Being a Wallflower

22. july 2012 at 10:27 | m. |  other

V hlavních rolích Emma Watson, Logan Lerman a Ezre Miller

"Tento příběh je vypravován teenagerem, jménem Charlie, který popisuje různé zážitky ze svého života v dopisech, které později posílá neznámým lidem. V příběhu narazíme na témata jako introverze, a nepříjemná doba dospívání. Také se lehce dotýká drog a Charlie popisuje své zkušenosti s nimi.
Místo, na kterém se příběh odehrává, je předměstí Pittsburghu a to během školního roku 1991-1992 . Charlie se tímto rokem stává nováčkem na své nové škole, kde ze začátku není příliš oblíbený, ale později konečně poznává i nové přátelé."

Tento film se má v kineh objevit 14. září, ale kdo ví, jestli bude i v našich českých kinech. Docela se za to modlím, protože se na něj těším od doby, kdy jsem se dočetla, že v něm bude Emma hrát a taky když jsem si přečetla o čem film je. Knížku teda ještě přečtenou nemám, a co jsem koukala, do češtiny snad ani přeložená není (což mi moc hlava nebere když je tato knížka popisovaná jako bestseller, no nic xD). I když se prý u nás dá koupit v originálním jazyce. Takže to bude taková má challenge. V Praze plánuju jít do nějakého mega knihkupectví, o kterém mi kamarádka říkala a koupit si ji. A než bude film v kinech, chci ji mít přečtenou. Držte palce xD a co vy, slyšeli jste už o tomto filmu? Jestli ano, těšíte se na něj tak jako já? Trailer totiž vypadá bezvadně a já cítím, že tenhle film bude dost úspěšný~

.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama