.
__________________________________________________________________


July 2012

Oznámení

24. july 2012 at 22:27 | m. |  other
Jen oznamuji, že jsem od zítra do 29. nebo 30. 7 pryč, jedu do Prahy, to znamená, že tu nic nového nebude. Mějte se tu zatím hezky a užívejte konec července, taploty už zase mají stoupat vzhůru ;)

.

LONDON♡ photos

22. july 2012 at 14:11 | m. |  other
Nějak jsem zase vzpomínala na Londýn a napadlo mě, že sem přidám pár fotek. Když jsem si ty fotky projížděla, zase jsem začala hrozně litovat, že jsem nezačala pracovat dřív, protože jsem tam letos v září chtěla jet, což mi už nevyjde. Tak snad příští rok, no..

Jinak všechny jsou jak mnou focené, tak mnou upravované.The Perks of Being a Wallflower

22. july 2012 at 10:27 | m. |  other

V hlavních rolích Emma Watson, Logan Lerman a Ezre Miller

"Tento příběh je vypravován teenagerem, jménem Charlie, který popisuje různé zážitky ze svého života v dopisech, které později posílá neznámým lidem. V příběhu narazíme na témata jako introverze, a nepříjemná doba dospívání. Také se lehce dotýká drog a Charlie popisuje své zkušenosti s nimi.
Místo, na kterém se příběh odehrává, je předměstí Pittsburghu a to během školního roku 1991-1992 . Charlie se tímto rokem stává nováčkem na své nové škole, kde ze začátku není příliš oblíbený, ale později konečně poznává i nové přátelé."

Tento film se má v kineh objevit 14. září, ale kdo ví, jestli bude i v našich českých kinech. Docela se za to modlím, protože se na něj těším od doby, kdy jsem se dočetla, že v něm bude Emma hrát a taky když jsem si přečetla o čem film je. Knížku teda ještě přečtenou nemám, a co jsem koukala, do češtiny snad ani přeložená není (což mi moc hlava nebere když je tato knížka popisovaná jako bestseller, no nic xD). I když se prý u nás dá koupit v originálním jazyce. Takže to bude taková má challenge. V Praze plánuju jít do nějakého mega knihkupectví, o kterém mi kamarádka říkala a koupit si ji. A než bude film v kinech, chci ji mít přečtenou. Držte palce xD a co vy, slyšeli jste už o tomto filmu? Jestli ano, těšíte se na něj tak jako já? Trailer totiž vypadá bezvadně a já cítím, že tenhle film bude dost úspěšný~

.

I need your help~

18. july 2012 at 9:53 | m. |  other
Zdravím vás ^^
Podle nadpisu vám musí být jasné, že chci s něčím pomoct. Přesněji bych potřebovala poradit. Celý srpen a září budu pracovat a uvědomila jsem si, že nemám nic konkrétního, na co bych si šetřila. Tudíš ani žádnou motivaci. A teď mě napadlo, že je jedna věc, kterou bych docela dost chtěla a to je nový foťák. Ne že by byl ten můj špatný, ale 10 Mpx už je pro mě docela málo a taky má jednu vadu, má nějakou skvrnu na čočce a proto je na každé fotce dole v rohu černý flek, co pak musím odstraňovat ve Photoshopu. A protože foťáky nejsou v dnešní době tak drahá záležitost, tak proč se nepotěšit novým? Své jiné velké přání - iPhone, teď uskutečnit nemůžu. Protože můj mobil mám teprve rok a půl a byla by hloupost si kupovat nový. Takže jestli někdy iPhone, tak nejdříve za dva roky.
Takže k tomu foťáku. Jestli tento blog navštěvuje někdo, kdo se ve foťácích aspoň trochu vyzná (což o jedné osobě vím určitě XD), ráda bych ho využila a zeptala se ho, jaký foťák by byl nejlepší. Moje hranice je 3-4 tisíce takže je jasné, že o nějakou zrcadlovku vážně nestojím. No ne že bych nestála, ale pro mě, jako příležitostného "fotografa" by byla naprosto zbytečná, tu přenechám těm zdatnějším. Chtěla bych obyčejný digitál, ale aby měl tak 16 Mpx, nějaký ten zoom, že jo xD a pak bych uvítala takové ty (vidítě, mluvím jako zběhlý fotograf XDD) efekty a věci jako makro a tak xD taky se mi líbí efekt rybího oka :'D ten bych taky chtěla, na svém starém Samsungu ho nemám bue :'( xD včera jsem byla u babičky, a ta dostala TENTO foťák. Zkoušela jsem s ním fotit a koukala jsem co všechno umí a docela se mi zamlouvá. Ale třeba by se mi zamlouval i TENHLE, že xD ale popis "Fotoaparát Samsung DV300; 16,1 Mpx CCD, 25mm širokoúhlý objektiv / 5x optický zoom (25-125mm), světelnost objektivu F2,5, video v HD kvalitě, optická stabilizace OIS" mi bohužel řekne jen málo. Něco samozřejmě rozluštím XD ale ne všechno. Tak vy zběhlí, raďte ;D vybírám tady


ale jestli znáte lepší stránky, sem s nimi :'D no doufám, že nakonec vyberu nějaký dobrý foťák, co mi vydrží spousty let, chci mít pocit dobře investovaných peněz, haha. Předem vám děkuji x))

.

Some new things~AGAIN!!!

12. july 2012 at 21:49 | m. |  other
Protože nejspíš trpím nakupovací mánii, máte tady z toho důvodu další článek o tom, co jsem si v posledních dvou týdnech koupila. Shame on me, měla bych se už stydět, fakt. Ale nestydím, jinak bych to tady nedávala :'D tááákže můžeme začííít...

A začnu od toho nejlevnějšího XD když jsem totiž tyhle nálepky viděla, M-U-S-E-L-A jsem je mít. Tenhle stav určitě znáte. Ale jedna už chybí, jeden mráček už se na mě směje z mého mobilu :'D vypadá jako ten bílý co je dole, jen je větší. Rozkošnéééé ♥ jo a s kamarádkou jsme se shodly, že ten medvěd vypadá jako Pedobear XDF*ck shool! HOLIDAYS!!

12. july 2012 at 13:24 | m. |  diary
Hlásím konec zkoušek!!! *famfáry* v úterý jsem měla poslední a sice jsem ráda, že to mám, ale i tak jsem mohla dostat lepší známku než za tři. No co už. Nevermind. Jen vůbec nemám takový ten pocit radosti, že už mám vše za sebou a že můžu v klidu do druháku. Asi to kazí představa, že od zítřka do neděle budu pracovat, no nechce se mi. Ale peníze se vždycky hodí, o tom zase žádná.

No chtěla jsem ještě oznámit, že to tady dneska nejspíš nějak překopu. Nový layout už potřebuju jako sůl a už mám dokonce určitou představu, tak snad se mi v Photoshopu podaří vykouzlit něco aspoň trochu podobného te mé představě. Jestli ne, tak ještě nějakou dobu vydržím s tímto layoutem.

Taky bych vážně MOC MOC chtěla přispívat články častěji, ale to by jste mi nevěřili, jak NEUVĚŘITELNĚ jsem líná :'D ani nápady nemám. Jen pár. Pořád chystám tu recenzi, pak článek na téma "My room", pak ještě nějakou hudbu, ale to je tak vše, co mě napadá D: no uvidííím, co ještě vymyslím x)

Teď jdu dojíst oběd, vysát, utřít prach, dát to v pokoji trochu dokupy, odklidit vše, co mi připomíná školu a učení někam hodně daleko, ať na to další tři měsíce nevidím, a pak zapnu photoshop a začnu tvořit, tak držte palce, ať něco použitelného vytvořím xD

Zatím se mějte ;)))

+ tady máte Legolase, jako omluvu za to, že jsem se zase dlouho neukázala O:))) xD


.

Music of this summer

7. july 2012 at 21:14 | m. |  videos
Napadlo mě, že už jsem dlouho neudělala žádný post s písničkama. Takže přidávám pár songů, které poslední měsíc ráda poslouchám~ některé od korejských skupin, které asi znát nebudete, ale jiné jsou od docela známých interpretů, jako například nová zpěvačka Lana Del Rey, kterou jsem si v poslední době hodně oblíbila ^^

Jako první sem dávám video od mé number 1 skupiny - Super Junior ♥ mají teď po roce comeback, sice už to nevnímám tolik jako před "lety", ale i tak mám radost, že přišli s něčím novým ^^ takže tady je jejich nový single plus ještě od nich přidávám písničku, která se mi z nového alba líbí nejvíce.