.
__________________________________________________________________


Hi there~

1. march 2012 at 20:05 | m. |  diary
Vážně jsem vytočená! Dva týdny jsem byla nemocná (rýma, bolavý krk a hlava, typická nemoc pro toto období xD) a když jsem jsem se KONEČNĚ vyléčila a byla dva dny zdravá, tak co? Onemocním znova. Paráda, vážně. Dneska mi opět celý den třeští hlava a vypotřebovala jsem tolik kapesníků, kolik normálně vypotřebuju za měsíc. Jak já už tuhle "zimu" nesnáším! ještě tady byly celý den sestřenky. Jedna dělá anglický projekt o Pánovi prstenů, a chtěla abych ji s tím poradila. A to já velice ráda udělala, to víte x'D když jde o tento film + angličtinu, haha ♥ nejsložitější bylo popsat scénu, která se odehrála v hoře osudu.

"Musíme tam napsat, že si Frodo nasadil prsten a Glum mu ukousnul prst"
"Jo ale pak si učitel řekne...proč si ho nasadil zrovna v tu chvíli? Proč ho nenosil pořád?...a ty bys musela popsat, že když si Frodo prsten nasadí, stane se neviditelným a taky že tím na sebe upoutá pozornost Saurona, a proto ho obyčejně nosí na řetízku okolo krku"
"No ale to by bylo moc dlouhé"
"Tak v tom případě o tom psát nebudeme, napiš jen, že spadl i s prstenem do lávy"
"Ale mi to přijde jako důležitá část, musíme to tam nějak zkráceně napsat"
"Jenže jak vidíš, tak my to zkráceně napsat neumíme, to bys pak musela pozměnit celý text"

No myslím, že jsme to psaly asi dvě hodiny xD chudát druhá sestřenka si raději začala dělat nějaké věci do školy, aby nás nemusela poslouchat xD no a potom jsme koukaly na nějaké videa Cher Lloyd, například na její konkurz. Ona je vážně úžasná, jen se na ni podívejte.


(vkládání na požádání zrušeno -.-)

No to je pro dnešek všechno, stejně mám už tak pocit, že jsem se moc rozepsala. Chtěla jsem si jít číst, ale s tou bolestí hlavy to není možné, takže si pěkně udělám horký čaj, pustím si Návrat krále, přikryju se dekou a budu si užívat to, že zítra nemusím vstávat.

.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Sprotte | Web | 2. march 2012 at 10:53 | React

Taky si říkám, ale bylo by super, kdyby ho tam dali :) Normálně mi hodně vadí, když do filmů nedávají nejaké vedlejší postavy, třeba v Harry Potterovi Protiva, ten by se tam tak hodil! Ale u Pána Prsten si až tolik nestěžuju, protože se mi filmy hrozně moc líběj :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement