.
__________________________________________________________________


Here are my Super Junior ♡

11. march 2012 at 22:57 | m. |  videos
Protože na tento blog nechodí zrovna nějací k-pop fandové, dokonce si myslím, že i 95% z vás k-pop vůbec nezná, dovolím si vám tento úžasný hudební styl představit. Konkrétněji svou nejoblíbenější skupinu SUPER JUNIOR. Něco málo o nich napíšu a přidám i nějaké písničky, aby jste si je mohli poslechnout. A upřímně doufám, že se vám budou líbit ;)

Tato skupina se skládá z 13ti členů, i když v poslední době (posledních dvou letech) jejich počet dost kolísá, spíše klesá. Sem tam jde někdo na vojnu, jindy si jeden frnkne do Číny a podobně. Současný stav je 9 členů. Je to korejská skupina, jak už z názvu k-pop - Korejský pop - plyne. A ne nezpívají stylem "ting ťang ťong" jak si teď nejspíš všichni myslí. Členové se od nejstrašního jmenují - Leeteuk, Heechul, Hankyung, Yesung, Kangin, Shindong, Sungmin, Eunhyuk, Donghae, Siwon, Ryeowook, Kibum a Kyuhyun. Haha to jsou ale jazykolamy cooo? xD Je mi jasné, že pro někoho kdo o k-popu slyší prvně to jsou zvláštní jména. Ale aby jste věděli, takhle se hold lidi v Koreji jmenují xD No co víc ještě říct. Je to jedna z nejznámějších Asijských skupin vůbec, jsou hodně známí po celém světě. Dokonce budou mít za necelý měsíc koncert ve Francii ale jelikož 10 táců právě teď fakt nemám, můžu si jít leda tak klouzat. I sny se nám někdy mohou rozplývat před očima a v jejich případě to bohužel není poprvé. Mají natočených už celkem 5 full alb + různé singly a já jdu teď vybrat pár těch podle mě nejlepších (což by bylo asi 50 písniček, ale budu se krotit xD)

Začneme hezky jejich zatím největším hitem který se jmenuje SORRY SORRY
další je s názvem Super GirlMr. Simple z jejich posledního alba~
A-cha taky z posledního alba (vím, obě MV jsou udělané na podobný způsob, ale to je tím, že společnost pod kterou patří na jejich MVčkách šetří a potom to taky tak vypadá. Jedno neoriginální video za druhým, ale dokud to jsou SuJu..never mind x'D)


a teď už pár mých srdcovek. Jako první je All my heart. Je to záznam z koncertu takže zpívají live ;)
další srdcovka My all is in you (většina mých jejich nejoblíbenějších písniček jsou písničky pomalé, tak doufám, že máte pomalejší písničky rádi ;D)
další je A Day ♥
Andante, taková krásně pohodová, to ta kytáára tam x'D ♥
A teď něco z drsnějšího soudku xD Don't Don
It's you ♥
a ještě by to chtělo nějakou na závěr cooo? xD Tak třeba Angel ♥♥♥.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kimy | Web | 12. march 2012 at 21:11 | React

Yeeah!! :D
Zlatý Mr. Simple, to byl můj první song od nich.
A taky mě celkem štve, že když už budou "kousek" ode mě, tak já je neuvidim... damn!! :D

2 Anne.7w | Email | Web | 12. march 2012 at 21:13 | React

Tak tenhle hudební styl mi opravdu vůbec nic neříká. :D Pustila jsem si asi 3 písničky a moc mě to nezaujalo.. Jinak ty jména. Vždycky mě taková jména pobaví ani to nezkouším číst. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement